Lag og treningstider 2017-2018

Med mindre det enkelte lags trener gir beskjed om noe annet, så er hallene stengt i skoleferiene.

Pirates 1 (senior menn)

Hovedtrener: Anthony Collins
Tlf. 920 51 069
E-post: anthony@pirates.no
Mandag 20.00 – 22.00, Idda Arena
Tirsdag 20.30 – 22.00, Idda Arena

Pirates 2 (senior menn)

Rekrutteringslag junior -> senior
Hovedtrener: Christer Johannesen
Tlf. 906 02 380
E-post: christer@pirates.no
Mandag 20.00 – 22.00, Idda Arena
Tirsdag 20.30 – 22.00, Idda Arena
Fredag 18.00 – 20.00, Idda Arena

Pirates old boys

Tirsdag 20.00 – 22.00, Vågsbygdhallen

U10 Jenter

(Spillere født 2008-2009)
U10 jenter og U10 gutter trener sammen.
Hovedtrener: Kåre Vangen
Tlf. 913 73 786
E-post: kaare@pirates.no
Foreldrekontakt: Admir Krpo
Tlf. 976 74 991
E-post: admir.krpo@gmail.com
Mandag 16.30 – 17.30, Vågsbygdhallen
Torsdag 16.30 – 17.30, Vågsbygdhallen

U12–U15 Jenter

(Spillere født 2003-2007)
Hovedtrener: Eira Stirling
Tlf. 479 07 889
E-post: eira@pirates
Mandag 17.00 – 19.00, Vågsbygdhallen
Torsdag 17.00 – 19.00, Vågsbygdhallen
Søndag 18.15 - 19.30, Spicheren (basistrening utendørs)

U16-U19 Jenter

(Spillere født 1999-2002)
Hovedtrener: Eira Stirling
Tlf. 479 07 889
E-post: eira@pirates.no
Onsdag 19.00 – 20.30, Vågsbygdhallen
Søndag 18.15 - 19.30, Spicheren (basistrening utendørs)

U10 Gutter

(Spillere født 2008-2009)
U10 gutter og U10 jenter trener sammen.
Hovedtrener: Kåre Vangen
Tlf. 913 73 786
E-post: kaare@pirates.no
Foreldrekontakt: Admir Krpo
Tlf. 976 74 991
E-post: admir.krpo@gmail.com
Mandag 16.30 – 17.30, Vågsbygdhallen
Torsdag 16.30 – 17.30, Vågsbygdhallen

U12 Gutter

(Spillere født 2006-2007)
Hovedtrener: Jonas Kvinlaug
Tlf. 962 29 914
E-post: jonas@pirates.no
Foreldrekontakt: Silje Elvsaas
Tlf. 406 06 823
E-post: siljeaarflot@gmail.com
Mandag 18.00 – 19.00, Vågsbygdhallen
Torsdag 18.00 – 19.00, Vågsbygdhallen

U14 Gutter

(Spillere født 2004-2005)
Hovedtrener: Igor Ruzic
Tlf. 971 59 347
E-post: igor@pirates.no
Assistenttrener: Hans Daniel Sæther
Tlf. 928 60 556
E-post: hansi@pirates.no
Foreldrekontakt 1: Åse Skrindo
Tlf. 932 42 708
E-post: asebs@hotmail.com
Foreldrekontakt 2: Elmedina Zunic
Tlf. 979 52 475
E-post: elmedina.praso@hotmail.com
Mandag 17.00 – 19.00, Vågsbygdhallen
Torsdag 17.00 – 19.00, Vågsbygdhallen

U16 Gutter

(Spillere født 2002-2003)
Hovedtrener: Vuk Milanovic
Tlf. 900 46 227
E-post: vuk@pirates.no
Foreldrekontakt 1: Tone Gaudestad
Tlf. 915 15 851
E-post: tone@gaudestad.no
Foreldrekontakt 2: Anne Åteigen
Tlf. 483 53 312
E-post: annemarinas@icloud.com
Onsdag 20.30 – 22.00, Vågsbygdhallen
Fredag 18.00 – 20.00, Vågsbygdhallen

U19 Gutter

(Spillere født t.o.m 1999)
Hovedtrener: Christer Johannesen
Tlf. 906 02 380
E-post: christer@pirates.no
Foreldrekontakt: Lars Yngvar Øyna
Tlf. 916 77 650
E-post: L-Yngvar@online.no
Mandag 20.00 – 22.00, Idda Arena
Tirsdag 20.30 – 22.00, Idda Arena
Fredag 18.00 – 20.00, Idda Arena

Her finner du hallene:

Vågsbygdhallen, klikk her for kart.
Idda Arena, klikk her for kart.